28 november 2012 om 14:59
< 1 min lezen

Gerdi Verbeet voorzitter patiëntenfederatie

Verbeet gaat zich namens de patiëntenfederatie inzetten voor een sterkere positie van patiënten. NPCF-directeur Wilna Wind is blij met Verbeet, die zij omschrijft als een ‘krachtige’ voorzitter. Met haar kwaliteiten kan zij een belangrijke rol spelen in het versterken van de positie van patiënten en van de NPCF-organisatie, denkt Wind.

Ook Verbeet is enthousiast. “Ik denk dat we als patiëntenfederatie een belangrijke bijdrage kunnen leveren om de zorg beter aan te laten sluiten bij de wensen en behoeften van patiënten.”

Verbeet keerde na de verkiezingen niet terug in de Tweede Kamer. De PvdA’er zat sinds 2001 in de Kamer en in 2006 werd zij gekozen tot voorzitter. Dat bleef ze tot haar afscheid.

Relevante artikelen

Alles van zorgverzekering

Aankomende evenementen

16 Mar
OpdeGroei25
  • Gelderland
16 Mar
V&VN Congres Verzorgenden IG 2025
  • Utrecht
19 Mar
ADHD in context
  • Utrecht