1 maart 2013 om 11:20
< 1 min lezen

Informatieavond Zeeuws Slaapcentrum over slaapproblematiek

VLISSINGEN – Tijdens de nationale Slaapweek, van 25 tot en met 30 maart, besteden veel instellingen in Nederland aandacht aan slapen en slaapproblemen. Het Slaapcentrum van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis in Vlissingen houdt op de eerste dag van deze themaweek een informatieavond over dit onderwerp, zo meldt de Zeeuwse zorginstelling.

Belangstellenden worden op 25 maart in de Aula van de Vlissingse locatie van het ziekenhuis geïnformeerd over de verschillende slaapstoornissen en de mogelijke behandelingen.

Acht op de tien Nederlanders liggen ‘s nachts wel eens wakker, voornamelijk door stress. Vier op de tien hebben altijd of regelmatig slaapproblemen. Bijna een kwart van de Nederlanders voelt zich doorgaans vermoeid en een op de tien zelfs erg vermoeid.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Vapende jongeren weten vaak niet of en hoeveel nicotine er in hun vape zit

    Gisteren om 11:44
    • GGZ

    Menzis verkort wachttijd met gemiddeld 97 dagen

    7 maart 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Mar
AMS workshop: writing a good abstract
  • Noord-Holland
10 Mar
Slim samenwerkenin de zorg event.
  • Utrecht
11 Mar
Workshop uiterlijke verzorging voor patiënten met kanker
  • Gelderland