13 november 2012 om 12:08
< 1 min lezen

De samenstelling van de Commissie Rouvoet is rond

DEN HAAG – De onafhankelijke commissie gericht op het voorkomen van seksueel misbruik in de jeugdzorg is rond. De commissie zal onder leiding van voormalig vicepremier André Rouvoet een ‘Kwaliteitskader Voorkomen Seksueel Misbruik’ ontwikkelen en toezien op de implementatie daarvan. Dat meldt Jeugdzorg Nederland.

De commissie zal bestaan uit vijf personen die allen kennis en ervaring hebben in de jeugdzorg en ervaring hebben met de ontwikkeling en implementatie van instrumenten en richtlijnen in het kader van veiligheid en kwaliteit. De personen die plaats zullen nemen, zijn naast voorzitter Rouvoet: Monique van Dijen, Jacques Ament, Leonieke Boendermaker en Marcel van Gastel.

De commissie start per direct met een oriëntatie op de problematiek en de gewenste aanpak. Hiertoe zal zij een paar gesprekken voeren met betrokken personen en instanties.

© Nationale Zorggids / Jochum Admiraal

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg

Aankomende evenementen

19 Mar
ADHD in context
  • Utrecht
23 Mar
Voorlichtingsavond: Bevallen in het ziekenhuis (webinar)
  • Noord-Brabant
25 Mar
Seksuele uitbuiting
  • Zuid-Holland