19 november 2020 om 08:53
< 1 min lezen

‘Goedkeuring coronavaccin Pfizer en BioNTech medio december’

Het coronavaccin van de Amerikaanse farmaceut Pfizer en het Duitse BioNTtech, wordt mogelijk half december al goedgekeurd door Amerikaanse en Europese medicijnautoriteiten. Dat zei de directeur van BioNTech na de publicatie van de positieve testresultaten woensdag.

Volgens Ugur Sahin kunnen de medicijnautoriteiten in de VS gebruikmaken van een versnelde procedure omdat het om een noodsituatie gaat. De voorlopige goedkeuring wordt in de eerste helft van december voorzien. De Europese autoriteiten zullen naar verwachting in de tweede helft van december akkoord kunnen gaan.

“De vraag is of aan alle voorwaarden is voldaan”, aldus Sahin. “Een en ander zal afhangen van de verzoeken die we nog krijgen.”

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van dossier corona

Aankomende evenementen

16 Mar
OpdeGroei25
  • Gelderland
16 Mar
V&VN Congres Verzorgenden IG 2025
  • Utrecht
19 Mar
ADHD in context
  • Utrecht