18 augustus 2014 om 16:11
< 1 min lezen

Ikazia Ziekenhuis organiseert Astmamiddag

Op woensdag 10 september 2014 wordt in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam een speciale Astmamiddag gehouden. Het programma begint om 14.15 en eindigt om 17.00 uur. Dat meldt het Ikazia in een persbericht.

Tijdens de astmamiddag zijn er informatieve presentaties te beluisteren en is er een informatiemarkt met diverse stands over astma, allergie, saneren of eczeem. Schrijfster Marion Thomas van ‘Ademloos verlangen’ zal er zijn om te vertellen over astma en ook de Olympisch schaatskampioen Jochem Uytdehaage zal spreken over sport en astma.

Voor kinderen zijn er leuke activiteiten zoals een knutselhoek en een sneltekenaar. Het is mogelijk om een keuze te maken uit de programmaonderdelen. Belangstellenden kunnen binnenlopen vanaf 14.15.

© Nationale Zorggids 

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg

Aankomende evenementen

16 Mar
OpdeGroei25
  • Gelderland
16 Mar
V&VN Congres Verzorgenden IG 2025
  • Utrecht
19 Mar
ADHD in context
  • Utrecht